Zanimiv in pester oktober pri Vrtnarjih

No,  tako pa se je nadaljevala naša zgodba. V septembru smo pomagali čistilki Nevenki. Le ta pa nas je prijetno presenetila. Prinesla nam je pokazat filme njenih koz. Spoznali smo, kje se pasejo, koliko jih, kaj jedo in nam hkrati pripovedovala vse o njih, kar nas je zanimalo. Za tem pa nas je pogostila še s kozjo skuto in kozjim sirom.

Oktober je bil zelo pester in zanimiv. Imeli smo veliko obiskov ter tudi sami raziskovali bližnjo in širšo okolico. Torej, pot nas je vodila v gasilski dom v Novo Gorico in na ogled razstave 160 različnih gob v Hotelu Sabotin. Obiskali smo tudi solkansko knjižnico, šolsko telovadnico in osvojili »pol« Kekca.

V vrtcu pa nas je obiskalo Miškino gledališče in pravi lovec. Pokazal nam njegovo opremo, kako se oglašajo nekatere živali v gozdu in še marsikaj.

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...