MI ŠPORTAMO

V četrtek, 21.9.2023, smo se v dopoldanskem času na kotalkališču v Solkanu zbrali z namenom, da skozi aktiven način obeležimo Dan športa. Predstavniki različnih društev in klubov so nam prikazali svoje aktivnosti ter vadbe, katere so otroci tudi preizkusili.

KKSE (Kajakaški klub Soške elektrarne) nam je predstavil vso potrebno opremo za na vodo. Vožnja s kajaki na koleščkih je bila prav posebno doživetje. Pri kolesarjih TCS smo se urili v vožnji s poganjalčkom ter polnjenju pnevmatike. Mažoretni klub Twirling je s svojo ritmično noto in prelepimi kostumi vpeljal gibe s paličico, podobno kot ProDance Company, ki nas je naučil nekaj pravih plesnih korakov. Izkazali smo se tudi pri Goriškem gimnastičnem društvu, kjer smo docela ogreli svoje telo in se kot kače vili po blazinah.

Preživeli smo zares pestro in doživeto dopoldne. Že komaj čakamo na naslednje leto, ko se bomo zopet prepustili zabavnim aktivnostim ter veselju ob uspehih. Zahvala gre tudi vsem sodelujočim na dogodku.

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...