Zimske počitnice

Datum: 18. 02. 2019

 

Spoštovani starši.

Glede na oddane ankete o prisotnosti otrok v vrtcu v času ZIMSKIH POČITNIC in Sklep o določitvi cen programov v javnih vrtcih v MO Nova Gorica in drugih pogojih, ki v 13. točki določa, da v primeru, da bo v enoti vrtca občasno prisotnih manj kot 5 otrok (šolske počitnice, pred/po praznikih), se te otroke, v dogovoru s starši, za določen čas razporedi v najbližjo enoto na območju MONG obveščam, da sta  v času od 25. 02. do 01. 03. 2019 odprti enoti vrtca pri OŠ Solkan:

 

  • enota Solkan od 6. 30 do 16. 15
  • enota Grgar od 6. 30 do 16. 15

Za tiste starše, ki ankete niste oddali velja, da vrtca v tem času ne potrebujete.

 

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

 

Pomočnica ravnatelja za vrtec

Urška KOMEL

 

(Skupno 232 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...