VSESLOVENSKO IGRANJE KAMIŠIBAJA

Pridružili smo se vseslovenskemu igranju Kamišibaja! Danes, v sredo, 9. maja 2018, smo z igranjem Kamišibaja zavzeli celo Slovenijo. Kamišibaje smo igrali v dopoldanskem času vsem otrokom in strokovnim delavkam po različnih enotah vrtca pri OŠ Solkan. Poslušali smo pripovedko o Ježu in lisici, zgodbo o Zelo veliki miši in zelo majhni miški in pripovedko o Hvaležnemu medvedu. Otroci so polni pričakovanj poslušali, sledili pripovedovanju zgodb in z zanimanjem čakali zaključek med drugačnim načinom podajanja zgodbe.

Naš cilj je bil, da smo pokazali, kako razširjen je Kamišibaj v Sloveniji ter morda celo postavili Guinnessov rekord v skupinskem igranju Kamišibaja.

 

Pomočnica ravnatelja za vrtec

Urška Komel

 

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...