Brezskrbni junijski skupni dnevi

V pričakovanju poletnih počitnic smo junijske dneve preživeli v gibanju, na suhem in mokrem… V šolski telovadnici smo si ogledali Saro, plesalko orientalskih plesov in se v raznih skupnih plesnih koreografijah dodobra razmigali in se plesno zelo ustvarjalno sproščali.

Ker nas je sonce krepko segrelo smo izkoristili bližino korita z vodo in se ob njem razigrano ohladili. Sprva šokirani nad hladno vodo, smo se navihano špricali do mokrega in se seveda ohlajeni in veseli v vrtcu preoblekli.

Za konec šolskega leta smo si privoščili tudi sladoled na placu v Solkanu in se odzvali povabilu Aurorine mame Martine, da jih obiščemo, si ogledamo njihov vrt in »preizkusimo« otroška igrala. Posladkali smo se tudi z zelo okusnim sadjem in domačim sokom. Hvala mama Martina!