Praznična ustvarjalnica

Tik pred prazničnim decembrom smo pri Korenjakih pripravili srečanje s starši, ki smo ga poimenovali Praznična ustvarjalnica. Otroke in starše smo pričakali v okrašeni garderobi in jih povabili v zatemnjeno igralnico, kjer so jih pričakale viseče zvezde, lučke na naši mali jekli in zasnežena pravljična hišica za otroke. Seveda so bile tudi mize polne različnega materiala za ustvarjanje. Presenečeni in navdušeni smo skupaj preživeli dve uri v bleščicah, lepilu, volni, barvnem papirju, okrasnih trakovih, čopičih… in seveda ni manjkalo niti skupno, družinsko fotografiranje. Po uspešno izdelanih okraskih smo se posladkali še s piškoti in odžejali s slastnim čajem. Skupaj smo se dobro pripravili na praznične dni!

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...