Oktober v pisanih jesenskih barvah

Oktober se je začel s srečanjem s straši v gozdu Panovec in tednom otroka. Teden otroka so najprej popestrili plesalci Pro Dance Company in z nami izvajali plesne delavnice. Nato smo se skupaj z Učenjaki odpravili na sprehod do Hotela Sabotin, kjer smo si ogledali razstavo gob. Naslednji dan pa so nas presenetili s super poligonom kar na vrtčevskem igrišču.

Ker je mesec oktober mesec požarne varnosti smo odšli na obisk k gasilcem. Tam so nam razkazali opremo, naprave, vozila in še marsikaj. Bilo nam je tako prijetno, da smo se zelo težko odpravili domov.

Oktober pa je prinesel tudi veliko jesenskih plodov katere smo tipali, vohali, okušali in raziskovali. Pri tem pa so nam pomagali tudi dijakinji na praksi.

Kostanjček zaspanček (M.Voglar)

Kostanjček zaspanček na veji visi;

Zavit ves v lupino prav sladko že spi.

Tedaj pa zapiha vanj veter močan:

Kostanjček zaspanček, jesen je na plan!

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...