VESELO V NOVO VRTČEVSKO LETO DRAGI OTROCI, SPOŠTOVANI STARŠI !

Zadnji avgustovski dnevi se iztekajo. Pričenja se novo vrtčevsko leto, leto 2020/2021. Skupaj zakorakajmo s polnim optimizmom, veseljem in pričakovanji.

Vsak začetek novega vrtčevskega leta je za otroke, starše in vse strokovne delavke nekaj posebnega.

Vaš otrok vstopa v to leto starejši, večji, z več izkušnjami, modrejši, samostojnejši.

Nekateri izmed vas ste v vrtcu z nami krojili poletne dni, drugi se boste vrnili po daljši dopustniški odsotnosti in tretji boste prestopili prag našega vrtca – Vrtca pri OŠ Solkan prvič; dobrodošli med nami.

Vsi zaposleni v vrtcu se bomo potrudili po svojih najboljših močeh, da bodo otroci preživeli vrtčevske dneve v ustvarjalnem, spodbudnem, zdravem in spoštljivem vzdušju.

Prepričani smo, da nam bo skupaj z vami, spoštovani starši, to tudi uspelo.

Po pošti boste prejeli priporočila, ki veljajo za novo šolsko leto in obvestilo, v katerem oddelku oz. skupini bo vaš otrok in kateri strokovni delavki bosta preživeli z njim čas med letom.

Hkrati pa obveščam vse starše enote Grgar in Trnovo, da se je spremenil obratovalni čas vrtca in sicer:

• enota Grgar bo v šolskem letu 2020/21 poslovala od 6.30 do 16.00 ure,
  • enota Trnovo bo v šolskem letu 2020/21 poslovala od 7.00 do 15.45 ure.

Hvala vam za zaupanje. Hvala, ker nam dovolite, da smo lahko del “vaših malih zakladov”.