OBVESTILO

S ponedeljkom, 1. 6. 2020 se organizacija vrtca vrača v stanje pred zaprtjem vrtca.

Starši morate oddati podpisano Izjavo staršev pred ponovnim odprtjem vrtca (nahaja se na spletni strani vrtca v ospredju v prispevkih, dobite jo tudi v vrtcu).

V kolikor starši ne pripeljete otroka v vrtec, ste do 30.6.2020 oproščeni plačila vrtca, v mesecu juliju in avgustu pa lahko koristite ZAČASNI IZPIS (obrazec se nahaja na spletni strani pod zavihki Dokumenti-Obrazci).

Priporočila NIJZ:

• v vrtec naj prihajajo samo zdravi otroci,
  • ob vstopu v vrtec si razkužite roke,
  • starši spremljajte zdravstveno stanje otroka in v primeru, da zboli, obvestite vrtec in otroka ne pripeljite v vrtec,
  • redno umivajte roke z milom in vodo,
  • umivanje rok z milom je potrebno pred vstopom v igralnico,
  • upoštevajte medosebno razdaljo, 1,5-2 metra,
  • starši ob vstopu v vrtec nosite masko,
  • ne zadržujte se predolgo v prostorih vrtca,
  • otroci naj ne prinašajo igrač,
  • v primeru vročine in drugih akutnih okužb dihal se otroka izolira in obvesti starše,
  • ob primeru potrjene okužbe s COVID-19 starši obvestite vrtec.

Organizacija vrtca:

• odpiralni čas ENOTE SOLKAN je od 6.30 ure do 16.15 ure. Od 6.30 ure do 7.30 ure bo odprt le vhod na mlajši strani vrtca, po 7.30 uri bo odprt vhod tudi na starejši strani vrtca,
  • odpiralni čas ENOTE GRGAR je od 6.30 do 16.15 ure,
  • odpiralni čas ENOTE TRNOVO je od 7.30 ure do 16.00 ure.
  • V enoti Solkan so otroci razporejeni od 7.00 – 16.00 ure  v svojih matičnih skupinah.
  • V enoti Grgar so otroci razporejeni od 7.30 ure  v svojih matičnih skupinah.