VPIS V VRTEC

VPIS V VRTEC PRI  OŠ SOLKAN

Vabimo vas k vpisu otrok v vrtec za šolsko leto 2020/21.

Vpisujemo otroke, ki se bodo vključili v vrtec s 1. septembrom 2020 in z dopolnjenim 11. mesecem starosti dalje.

Vpisujemo samo otroke, ki spadajo v vrtčevski okoliš.

Vpis za vse tri enote vrtca

(enota Trnovo, enota Grgar in enota Solkan)

bo potekal tako, da starši/skrbniki pošljejo VLOGO ZA VPIS (vloga je na spletni strani vrtca pod zavihki Dokumenti – Vloga za vpis):

• na naslov vrtca: OŠ SOLKAN, VRTEC PRI OŠ SOLKAN, ŠOLSKA ULICA 25, 5250 SOLKAN ali
  • na elektronski naslov vrtca: vrtec@sola-solkan.si

v tednu od ponedeljka, 4. maja 2020 do vključno petka, 8.maja 2020.

Vrtec bo po roku za vplačilo akontacije z nakazilom na TRR zavoda OŠ Solkan: SI56 0128 4603 0671 913, Referenca: SI99, namen: Akontacija za vpis v vrtec (rok plačila je 5 dni po oddaji vloge; akontacijo 50 € se vplača pri vpisu otroka in je povrnjena pri prvem obračunanem mesecu vrtca) izdelal seznam vključenih otrok in poslal vlagateljem v podpis Pogodbo o določitvi medsebojnih pravic obveznosti staršev in vrtca.

Urška KOMEL