ZAČETEK VRTČEVSKEGA LETA

Spoštovani starši.

Čeprav poletje še vztraja, se počitnice poslavljajo in pred vrati je 2. september, ki nestrpno čaka, da povabi otroke v svet igrarije.

Veselimo se novega srečanja z otroki. Znova se vračate k nam v vrtec, med nove ali že znane vrstnike, v nove ali že znane prostore, k novim ali že znanim strokovnim delavkam… dobrodošli novinci in starši.

Želimo, da bi otroci iz objema staršev z veseljem stopali v igralnice, hkrati pa se bodo v vrtcu bolje počutili, če bodo čutili vašo podporo in zaupanje v vrtec.

Naj bo zadovoljen, zdrav otrok, uspešen razvoj in srečno otroštvo naš skupni uspeh in skupno zadovoljstvo.

Mi smo pripravljeni, imamo polno novih idej in zamisli. Verjamem, da ste skupaj s svojim otroki pripravljeni tudi vi.

Želim, da dnevi v vrtcu minejo prijetno. Sami lahko veliko prispevamo k temu že s tem, da se zjutraj drug drugemu nasmehnemo, prijazno pozdravimo, odgovorno opravljamo svoje dolžnosti in obveznosti, smo prijazni in spoštljivi.

Z veliko mero poguma in strpnosti v vsakdan!

Urška KOMEL

in kolektiv vrtca pri OŠ Solkan